Mindomo

Mac OS için Mind Map Yaratma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.02 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Expert Software Applications Srl
Mac OS işletim sistemine bilgisayarlarınız üzerinde ekibinizle birlikte fikirler üreterek bu fikirlerinizi kağıda dökmenize olanak sağlayan oldukça faydalı bir Mind Map Yaratma Yazılımıdır.

Mac OS işletim sistemine bilgisayarlarınız üzerinde ekibinizle birlikte fikirler üreterek bu fikirlerinizi kağıda dökmenize olanak sağlayan oldukça faydalı bir Mind Map Yaratma Yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Mac OS kullanıcılarına sunulan yazılımı kullanarak düşüncelerinizi ve fikirlerinizi kolaylıkla kağıda dökebilir, zihin haritanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz zihin haritasına görseller ve notlar ekleyerek diğer kişilerin fikirlerinizi daha net anlamalarını sağlayabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmadan da zihin haritanızı çıkarabileceğiniz uygulama internet bağlatınızın olduğu durumlarda online hesabınız ile senkronize etmektedir.

Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulama düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bir zihin haritası ile kolaylıkla kağıda dökmenizi sağlamaktadır. Uygulamanın ücretsiz versiyonu 3 adet zihin haritasına kadar sınırlanmış durumda. Fikirlerinizi arkadaşlarınıza daha kolay bir şekilde anlatmak için Mindomo  yazılımını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
Mindomo indir